Zapraszamy do korzystania z naszych usług przez internet. Jeżeli mieszkasz daleko od Wrocławia, nie masz czasu na spotkania, wolisz odchudzać się w zaciszu swojego domu, skorzystaj z naszej internetowej oferty! Możesz również skorzystać z programu Body&Food Balance.

Oferta wirtualnego dietetyka, skierowana jest dla osób mających utrudniony dostęp do gabinetów dietetycznych. Porady dietetyczne przez internet są równie skuteczne jak bezpośredni kontakt z dietetykiem, pod warunkiem, że korzysta się z rad fachowca, który dokładnie wypyta o kluczowe dla programu żywieniowego informacje; bardzo ważne jest więc rzetelne wypełnienie formularza wywiadu. podczas wirtualnej opieki, klient ma taki sam kontakt z dietetykiem jak podczas kuracji stacjonarnej (telefon, mail, skype) – tak często jak klient potrzebuje.

jak wygląda współpraca przez internet

1. zgłoszenie przez klienta chęci współpracy (mail, telefon)

2. propozycja programu żywieniowego optymalnej długości wg wstępnej analizy

3. wypełnienie przez klienta obszernego formularza wywiadu zdrowotnego i żywieniowego

4. przesłanie (mail) indywidualnego programu żywieniowego na pierwsze 2 tygodnie wraz z przepisami (w miarach kuchennych-aby ułatwić Państwu zadanie)

5. stały kontakt z klientem w miarę potrzeb

6. dalsza współpraca aż do skutku

UWAGA!: w niektórych przypadkach przed przygotowaniem diety, należy przesłać mailem zeskanowane, aktualne wyniki badań!

!

w przypadku diet odchudzających: gwarantujemy spadek max. 4-6kg tkanki tłuszczowej w ciągu miesiąca, poonieważ stosujemy zasady zdrowego odchudzania! nie podejmujemy się wyzwań w stylu 10kg w 2 tygodnie

nr konta: 35 1140 2004 0000 3302 3657 7930

Akademia Zdrowego Żywienia Małgorzata Gajewczyk

Leave a Comment