Program jest skierowany do osób chcących zdrowo schudnąć lub przytyć. Kładziemy szczególny nacisk na naukę zasad prawidłowego żywienia oraz na to aby zmienić złe nawyki żywieniowe. Dzięki temu, właściwa waga będzie bez problemu utrzymywana po zakończeniu programu. Programy żywieniowe układane są po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu żywieniowego, zdrowotnego, a przepisy uwzględniają preferencje żywieniowe danej osoby, dopasowany jest do stylu życia, godzin funkcjonowania i aktywności fizycznej.

Szczegóły: http://www.akademiazz.com.pl/cennik

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ

 

Skuteczne odchudzanie we Wrocławiu

Warto wiedzieć, że popularne w Internecie porady żywieniowe mogą w żaden sposób nie przyczynić się do osiągnięcia celu. Jest to związane z faktem, że każdy organizm jest inny i nie odkryto jeszcze jednego, uniwersalnego sposobu na osiągnięcie właściwej wagi. To nie wszystko, ponieważ nawet jeśli schudniesz, to być może nie uda Ci się uniknąć efektu jo-jo, czyli szybkiego przybrania na wadze. Tylko dobrze dobrany jadłospis daje pewność, że pożądana waga utrzyma się, a w efekcie poprawi się stan Twojego zdrowia.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w  zakresie doboru diety, dlatego jeśli interesuje Cię skuteczne odchudzanie we Wrocławiu, postaw na pełen profesjonalizm naszego gabinetu! Każdego traktujemy indywidualnie.

 

Nie tylko odchudzanie – Wrocław

Wiele osób cierpi z powodu zbyt niskiej masy ciała. Wbrew pozorom, to zjawisko także może powodować spory dyskomfort, jednak warto mieć świadomość, że wdrożenie odpowiedniej diety pozwoli szybko uporać się z tym problemem. Mieliśmy okazję pomóc wielu osobom przytyć i utrzymać prawidłową wagę. Pamiętaj, że jeżeli organizm będzie zdrowy, znacznie zwiększy się Twój komfort psychiczny i poprawi samopoczucie!

Niezależnie od tego, czy chciałbyś przytyć, czy schudnąć, skontaktuj się z naszym gabinetem dietetycznym. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci uzyskać prawidłową masę ciała.