audyt dietetyczny, dzień z dietetykiem

Zdrowy Dzień z Dietetykiem

ZDROWY DZIEŃ Z DIETETYKIEM

Takiej oferty nigdzie nie znajdziesz! Zainspirowana setkami rozmów z pacjentami w gabinecie, wyszłam naprzeciw potrzebom i stworzyłam nowy produkt premium w ofercie Akademii Zdrowego Żywienia: Zdrowy Dzień z Dietetykiem.

To będzie intensywny czas, pełen wiedzy o zdrowiu, naładowany praktycznymi wskazówkami, analizami i rozmowami na temat Twojego żywienia, nawyków i tego co zmienić, co zostawić i co zmodyfikować w Twoim życiu, aby było Ci łatwiej i zdrowiej!

Jest to oferta dla osób, które chciałyby zweryfikować swoje codzienne rytuały. To pewnego rodzaju audyt, dzięki któremu krok po kroku, analizując cały dzień, wychwycę słabe punkty i zaproponuję proste rozwiązania. Na pewno jesteś świadomą osobą, posiadającą wiedzę na temat żywienia, więc szybko wdrożysz działania naprawcze i osiągniesz efekty. Ale potrzebujesz obiektywnej oceny, audytu i osoby, która pomoże Ci poukładać żywienie na nowo.

Nasz wspólny dzień zaczniemy w gabinecie, od wstępnej konsultacji oraz pomiarów składu ciała. Porozmawiamy o Twoich nawykach, o trybie życia, i o tym, jak je udoskonalić. Będziemy mieć dużo czasu, więc możesz pytać o wszystko.

Pojedziemy na zakupy, pokażesz mi miejsca które odwiedzasz i produkty które najczęściej kupujesz, a ja powiem Ci na co zwrócić uwagę, co omijać szerokim łukiem, a co brać z zamkniętymi oczami. Będą to takie mini warsztaty czytania etykiet. Gwarantuję, że zapamiętasz ten dzień na długo, a od tego momentu, Twoje zakupy nie będą już takie same, będą bardziej świadome i przemyślane.

Następnie pojedziemy do Ciebie do domu, przejrzymy lodówkę i szafki. Nie będę wyrzucać ich zawartości do kosza, łapać się za głowę, ale dzięki temu, jeszcze dokładniej poznam Twoje nawyki i ulubione smaki. Nie sprzątaj przed wizytą. Myślę, że częściowo da się z tego zrobić zdrowsze dania lub ustalić jak często możesz z nimi grzeszyć.

Przygotujemy też pyszny i przede wszystkim szybki posiłek np. na lunch. Pokażę Ci triki w kuchni, jak zorganizować zdrowe posiłki na cały tydzień, jakie produkty warto mieć zawsze w lodówce i jak planować, urozmaicać, nie marnować i w tym wszystkim nie zwariować.

Po tym pełnym wrażeń i wiedzy dniu, przygotuję dla Ciebie indywidualny program żywieniowy na 7 dni. Będą w nim uwzględnione Twoje ulubione potrawy, napoje oraz grzeszki, tak jak zechcesz. Koniec z wyrzutami sumienia, głodzeniem i działaniem po omacku. Zacznij czerpać radość ze zdrowego żywienia i zarażaj nią całą swoją rodzinę i znajomych. Na pewno Ci się odwdzięczą.

To co, na kiedy się umawiamy?

Zadzwoń: 692 300 830 lub napisz: info@akademiazz.pl

Koszt usługi: 1000zł

Leave a Comment