Dieta idealnie dopasowana, uszyta na miarę to dieta DNA

Czy Twoja dieta jest idealnie do Ciebie dopasowana? Uszyta na miarę? Czy optymalnie wspiera organizm i wykorzystuje jego potencjał?
Testy genetyczne iGenesis to narzędzie do zidentyfikowania Twoich i tylko Twoich potrzeb. Dzięki nim zrozumiesz jaki pokarm Ci służy, jak poprawić swoje zdrowie, wzmocnić odporność i wydajność. To klucz DNA, który pasuje tylko do Twojego zamka, dzięki niemu odblokujesz swój potencjał i osiągniesz wymarzone cele.
Wynik powie Ci dokładnie jak zaprojektować dietę z optymalnymi składnikami odżywczymi i makroelementami, aby pasowały do Twojego DNA, ile i jakie rodzaje składników dostarczać, aby Twoje działało najskuteczniej, pozwoli dobrać idealną suplementację wspierająca twoje unikalne potrzeby i poprawiającą Twoje zdrowie i wydajność.
Dowiesz się też m. in. jaka aktywność fizyczna jest dla Ciebie najlepsza i najskuteczniejsza, jak przebiega metabolizm witamin i minerałów, czy Twoje procesy detoksyfikacji wymagają wsparcia, czy cierpisz na nietolerancje pokarmowe, co jeść aby utrzymać wysoką sprawność intelektualną i koncentrację.
Teraz dodatkowo z iGenesis 10 wykonasz OMEGA test, dzięki któremu dowiesz się jaki masz obecnie skład kwasów tłuszczowych we krwi. Dowiedz się więcej
Dobra wiadomość jest taka, że test genetyczny wykonuje się tylko raz! Wyniki są aktualne całe życie! Warto zainwestować w siebie i swoją rodzinę, a szczególnie dzieci, aby zapewnić najlepsze warunki do życia i rozwoju.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
CENA PROMOCYJNA: iGENESIS 10 Completo 3400 zł

Umów się na wizytę

Leave a Comment