pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta 7 kroków do zdrowia

Pierwsza wizyta to 7 kroków, które przybliżą Cię do zmiany nawyków żywieniowych.

Zastanawiasz się jak wygląda pierwsza wizyta w moim gabinecie? Już tłumacze i opisuję, żebyś wiedziała/ wiedział czego się spodziewać.

  1. Umawiamy się zawsze na konkretny dzień i godzinę. W celu ustalenia terminu możesz do mnie zadzwonić tel. 692 300 830 lub napisać info@akademiazz.pl możesz napisać prywatną wiadomość na @Faceboook lub @instagram oraz zapisać się na wizytę w kalendarzu na @znanylekarz. Konsultacja może odbywać się w gabinetach: Wrocław, Długołęka, Legnica, może też odbyć się online, telefonicznie lub poprzez np. Skype, platformę @znanylekarz.
  2. Jak już nadejdzie ten dzień i wybije ta godzina, siadamy sobie i rozmawiamy o tym, z czym do mnie przychodzisz. Zapisuję sobie Twoje dane kontaktowe. Następnie przeprowadzam szczegółowy wywiad zdrowotny- to bardzo ważna rzecz! Jeśli masz jakiś problem zdrowotny, weź ostatnie badania krwi, wypisy ze szpitala, wypunktuj sobie na kartce jakie dolegliwości Cię męczą, wypisz wszystkie leki i suplementy które bierzesz. Będzie mnie również interesować historia Twojej rodziny – zdrowotna historia J czyli czy Twoi rodzice, dziadkowie, rodzeństwo chorują i na jakie choroby.
  3. Kolejną rzeczą o którą Cię poproszę, to będzie relacja z Twojego typowego, zwykłego dnia, o której wstajesz, jak i co jesz, czy gotujesz, czy kupujesz, czy jadasz w restauracjach, czy u teściowej itp. Chciałabym też wiedzieć, jak wygląda Twój weekend. 😀 😀
  4. Ważne jest dla mnie również to co pijesz i czy masz aktywność fizyczną. Jaką masz pracę i ile robisz kroków dziennie – orientacyjnie możesz to zmierzyć np. za pomocą różnych aplikacji w smartfonach. Zwróć na to uwagę kilka dni przed wizytą.
  5. Zapytam Cię również o to co lubisz, a czego nie lubisz jeść, jakie dania czy kuchnię preferujesz, czy masz piekarnik i blender.
  6. Zrobimy analizę składu ciała. Bo sama waga to nie wszystko, ważny jest skład ciała: ile masz tkanki mięśniowej, tłuszczowej, w jakich miejscach jest jej najwięcej i czy masz zatrzymaną wodę.
  7. Ustalimy plan działania tak, aby celem nie był spadek wagi, tylko zmiana nawyków żywieniowych na zawsze. Powodzenia i do zobaczenia w gabinecie.

Leave a Comment