Liposukcja ultradźwiękowa jako wspomaganie procesu odchudzania

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKAMI jest wspaniałą metodą wspomagającą dietę w pozbywaniu się tkanki tłuszczowej.

Działanie ultradźwiękami powoduje zjawisko kawitacji. Powstała energia uszkadza komórki tłuszczowe i rozbija je. Uwolniony w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ krwionośny i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega przemianie materii. W taki oto sposób można usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej w wybranych obszarów (uda, pośladki, brzuch, ramiona, talia, biodra i inne problematyczne miejsca). 

Jest to nowoczesna metoda alternatywna do liposukcji chirurgicznej. Brak jest jakichkolwiek skutków ubocznych (jedyne co to może się pojawić trochę ciemniejszy niż zazwyczaj mocz). Od razu po zabiegu można “normalnie” funkcjonować. Skóra jest nienaruszona, gładka. Efekty są widoczne już po 4-5 zabiegach.

Idealne efekty są uzyskiwane w połączeniu z modelowaniem sylwetki np. masaż próżniowy rolkami lub falami radiowymi RF.

Nie można zapominać również o zdrowym odżywianiu. Niedbałość o dietę, spowoduje, że efekty będą chwilowe, nietrwałe i tkanka tłuszczowa szybko powróci. Niezbgędne jest również spożywanie dużej ilości wody (2-2,5 litra) – zwłaszcza po zabiegu, ponieważ usprawnia to oczyszczanie i pracę wątroby, która będzie obciążona większą ilością tłuszczu w wyniku liposukcji.

Zabieg szczególnie polecany dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania dietą w problematycznych miejscach – brzuch, uda, pośladki.

Jeżeli zainteresowała Ciebie ta forma wspomagania procesu odchudzania, mamy dobrą wiadomość!

Pierwszy zabieg -50% dla klientów Akademii Zdrowego Żywienia.

 dotyczy:

-liposukcji ultradźwiękowej

lub 

-modelowania sylwetki (masaż próżniowy z rolkami GEMINI IV lub modelowanie RF)

Warto skorzystać i się przekonać!

Zadzwoń i umów się już dziś!

tel. 692 300 830

Leave a Comment