dorota

WARSZTATY, WYKŁADY, EVENTY DLA FIRM

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW O WARSZTATACH:

dorota Dorota Maluszczak: Serdecznie polecam szkolenie, które przypomni Ci co jest najważniejsze w zdrowym odżywianiu się i podniesie Ci motywację do dalszego działania TAK jak mi 🙂
klaudia Klaudia Helińska: POLECAM – warto dowiedzieć się PRAWDY od FACHOWCA, obalić mity oraz zmotywować do zmian!
  Mirosław Heliński: Prezentacja bardzo profesjonalnie prowadzona, rozmowa z każdym uczestnikiem, wpływa na fajną relację (uczestni-prowadzący). Ciekawe informacje na temat żywienia!
ela Ela Wojdyła: Serdecznie polecam Małgosię jako profesjonalnego i kompetentnego dietetyka. Jest najlepszym motywatorem!

ZAPRASZAMY!

Przygotowujemy różnego rodzaju warsztaty i wykłady dla firm, instytucji, stowarzyszeń i fundacji, o tematyce związanej z żywieniem i oceną produktów spożywczych. Przygotowujemy specjalistyczne artykuły, materiały dotyczące zagadnień związanych z żywieniem. Mamy w ofercie także warsztaty kulinarne. Bardzo często uczestniczymy w różnych firmowych imprezach prowadząc pomiary składu ciała, konsultacje dietetyczne. Współpracowaliśmy m.in. z miesięcznikiem VITA, Men’s Health, LG Electronic, HP, Domar, Unison EC, Jagodygoji.com, Deco Polska, Alma i wiele innych.

Leave a Comment