Oferta wirtualnego dietetyka, skierowana jest dla osób mających utrudniony dostęp do gabinetów dietetycznych. Porady dietetyczne przez internet są równie skuteczne jak bezpośredni kontakt ze specjalistą pod warunkiem, że korzysta się z rad fachowca, który dokładnie wypyta o kluczowe dla programu żywieniowego informacje; bardzo ważne jest więc rzetelne wypełnienie formularza wywiadu. Podczas wirtualnej opieki, klient ma taki sam kontakt z dietetykiem jak podczas kuracji stacjonarnej (telefon, mail, skype) – tak często jak klient potrzebuje.

Jak wygląda współpraca z dietetykiem przez internet?

  1. zgłoszenie przez klienta chęci współpracy (mail, telefon), wybór formy współpracy mail/ Skype
  2. opłata przelewem
  3. wypełnienie przez klienta obszernego formularza wywiadu zdrowotnego i żywieniowego lub konsultacja Skype
  4. przygotowanie i przesłanie (mail) indywidualnego programu żywieniowego na pierwsze 2 tygodnie wraz z przepisami (w miarach kuchennych-aby ułatwić Państwu zadanie)
  5. stały kontakt z klientem w miarę potrzeb
  6. dalsza współpraca aż do skutku

Dietetyk przez internet to doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, niemających czasu na systematyczne wizyty w gabinecie. Porady online odbywają się o dogodnych dla pacjenta, ustalonych godzinach i w wygodnej formie – mailowej, telefonicznej lub przez połączenie video. Co ważne, z takiej współpracy można korzystać bez względu na miejsce pobytu. Jest to więc wygodne szczególnie dla tych osób, które mieszkają daleko lub często podróżują.

Porady dietetyka online są również skuteczne, co wizyty w gabinecie stacjonarnym. W jednym i w drugim przypadku podstawą jest jednak zaangażowanie pacjenta. Od Akademii Zdrowego Żywienia klient otrzymuje zbilansowany i dostosowany do swoich potrzeb plan żywieniowy, który pomoże osiągnąć zamierzone rezultaty. Zawsze w przypadku wątpliwości co do wyboru produktów lub sposobu przyrządzania posiłków, pozostajemy do dyspozycji klienta – telefonicznie, mailowo i online. Dietetyk przez internet to rozwiązanie wygodne, nowoczesne i skuteczne.

WSPÓŁPRACA MIESIĘCZNA (wywiad żywieniowy, zdrowotny-formularz, zlecenie badań, przygotowanie 7 dniowego indywidualnego programu żywieniowego z przepisami, na podstawie wywiadu, preferencji żywieniowych, stały kontakt mailowy) – cena 250zł (standard) cena 300zł (choroby, nietolerancje pokarmowe),

WSPÓŁPRACA 3 MIESIĘCZNA  (wywiad żywieniowy, zdrowotny-formularz, zlecenie badań, monitorowanie efektów, konsultacja telefoniczna, przygotowanie 3 (trzech) indywidualnych programów żywieniowych na 21 dni z przepisami, na podstawie wywiadu, preferencji żywieniowych, stały kontakt mailowy) – cena 600zł (standard) cena 750zł (choroby, nietolerancje pokarmowe),

UWAGA! W niektórych przypadkach przed przygotowaniem diety, należy przesłać mailem zeskanowane, aktualne wyniki badań!

W przypadku diet odchudzających: gwarantujemy spadek max. 4-6 kg tkanki tłuszczowej w ciągu miesiąca, ponieważ stosujemy zasady zdrowego odchudzania! Nie podejmujemy się wyzwań w stylu 10 kg w 2 tygodnie.

nr konta: 35 1140 2004 0000 3302 3657 7930 Akademia Zdrowego Żywienia Małgorzata Gajewczyk.

CENNIK

Leave a Comment