Warsztat 15 kwiecień 2015 godz. 17.00

Świadome jedzenie czyli jak schudnąć zdrowo bez liczenia kalorii.

15 kwiecień 2015 godz. 17.00 ul. Kiełbaśnicza 24 IV piętro

Warsztat dla osób, które chcą schudnąć i zmienić swoją dietę na zdrową, bez liczenia kalorii, bez efektów jojo i bez stosowania diet cud.

Koszt warsztatu 100 zł, wpłata na konto oraz informacja o chęci uczestnictwa info@akademiazz.pl gwarantuje miejsce.
35 1140 2004 0000 3302 3657 7930 Akademia Zdrowego Żywienia
Ilość miejsc ograniczona! Prowadzi Małgorzata Gajewczyk

Każdy uczestnik warsztatu będzie miał możliwość uczestniczenia, w bezpłatnej sesji indywidualnego coachingu 1:1 (termin do ustalenia). Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1567065946877494/

PROGRAM:

– dlaczego diety nie działają?

– fakty i mity o zasadach żywienia,

– błędy żywieniowe jak sobie z nimi radzić?

– i przed wszystkim ćwiczenia jak teorię o zasadach żywienia wdrożyć w nasze życie

Kilka słów o DIET COACHING’u. 
To doświadczanie! Proces zmiany. Stawianie celu i jego osiąganie.

Osiągniesz to, co chcesz osiągnąć, nie więcej nie mniej. Chcesz zgubić 10kg? Zgubisz! Chcesz zacząć zdrowo się odżywiać? Zaczniesz! A może chcesz zwiększyć aktywność fizyczną? Uda Ci się!

Diet coaching ma na celu inspirowanie i motywowanie do zmiany na lepsze. Dzięki tym działaniom, Twoje zamiary i chęci przekształcą się w konkretne działania, rozwiązania, realizację celów i postanowień.
Podczas tego procesu Twoja wiedza i umiejętności na temat zdrowego żywienia, stylu życia czy aktywności fizycznej, zostanie skutecznie wprowadzona w życie.

Ty decydujesz jakie cele chcesz zrealizować. Ty decydujesz w jaki sposób to zrobisz. Ty tworzysz swój własny plan żywieniowy, dostosowany do Twoich potrzeb.

Kluczem do sukcesu jesteś Ty i Twoje umiejętności, ponieważ najlepiej znasz swoje ciało, jego potrzeby i słabości. Dzięki tej wiedzy i wsparciu coacha Twoje odżywianie będzie bardziej świadome.

Coach pomaga Ci zrozumieć Twoje potrzeby, poszukiwać własnych, realnych propozycji, w zmianie przekonań, co prowadzi do wprowadzania korzystnych zmian. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu coacha jako dietetyka, otrzymasz także ogromne wsparcie merytoryczne.
Proces trwa tyle, ile potrzebuje dana osoba, aby osiągnąć swój cel.

Leave a Comment