Jest doradcą żywieniowym z wykształceniem naukowym. Ukończone studia i certyfikowane kursy gruntownie ukształtowały jej wiedzę z zakresu dietetyki, psychodietetyki i technologii żywności. Uczestniczy również w wielu seminariach, konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach. Ponadto jako nauczyciel akademicki jest autorką i współautorką kilkudziesięciu publikacji o zasięgu krajowym i zagranicznym a także współautorką Patentu.

Specjalizuję się w diagnostyce i terapii niedoborów żywieniowych, alergii, nietolerancji pokarmowych, infekcji pasożytniczych, bakteryjnych i wirusowych, kandydozy, grzybic wykonywanych na bezinwazyjnym urządzeniu SCIO.

Złota myśl:

„Niech żywność będzie Waszym lekarstwem, a lekarstwo Waszą żywnością” Hipokrates.

KONTAKT tel.: 669441661 scio.bg@gmail.com

{module Znany lekarz dr Beata Grabowska}

Opinie o współpracy z dr Beatą z urządzeniem SCIO

Janusz, 65 lat Przez dobrych kilku miesięcy borykałem się z niepokojącymi objawami, odwiedziłem wielu lekarzy i niestety nie do końca zostałem wyleczony. Na własną rękę szukałem pomocy w medycynie alternatywnej, wykonałem nawet badanie krwi na boreliozę. W rezultacie natrafiłem na badanie diagnostyczne SCIO u Pani dr Beaty, na którym uzyskałem bardzo dużo ważnych informacji o stanie zdrowia mojego organizmu (niedoborach, nietolerancjach, stanach zapalnych, stanie zanieczyszczenia patogenami itd.). W uzyskanym po badaniu raporcie, dostałem szczegółowo opisany stan organizmu oraz zalecenia dietetyczne od Pani Beaty. Dzięki temu badaniu i określeniu przyczyny moich dolegliwości, z każdym dniem ustępują one bezpowrotnie. Serdecznie polecam!

Stanisław, 74 lat Od kilku lat borykam się z miażdżycą i związaną z nią chorobą niedokrwienną serca. Mimo wstawiania stenów i ciągłego leczenia, wciąż postępowała. Na badaniu diagnostycznym SCIO dowiedziałem się, co może być przyczyną ciągle postępującej miażdżycy. Otrzymałem dużo cennych informacji w zaleceniach i wskazówki do zmiany diety od Pani dr Beaty. Skorzystałem również z szeregu dodatkowych zabiegów przeciwmiażdżycowych, również na tym samym urządzeniu SCIO (już krótszych niż samo badanie diagnostyczne i tańszych). Po kilku miesiącach współpracy widać już duże zmiany i poprawę. Z całą pewności mogę polecić badanie oraz terapię przeprowadzoną przez Panią Beatę Grabowską.

Krystian, 17 lat Skorzystałem z badania diagnostycznego SCIO w listopadzie w 2019r. Byłem wtedy w trakcie rehabilitacji kciuka prawej ręki (wszczepienie ścięgna). W trakcie badania dowiedziałem się bardzo dużo o swoim organizmie i jego dysfunkcjach oraz o różnych niedoborach (witamin, minerałów, białek i NNKT),wcześniej przez 7 lat trenowałem piłkę nożną w dwóch klubach piłkarskich we Wrocławiu. Dodatkowo dzięki cennym zaleceniom żywieniowym, dodatkowej suplementacji oraz kilkunastu sesjach terapeutycznych na urządzeniu SCIO, uzyskałem, według mnie, lepszy rezultat podczas rehabilitacji. Dzięki temu mogłem wrócić do sportu bez większego uszczerbku na zdrowiu po przebytym urazie. Polecam z całego serca!

Janina, 74 lata Na co dzień jestem energiczną i aktywną osobą. Jednak dokuczające mi na co dzień mocne zawroty głowy oraz bóle kręgosłupa w części piersiowej, odbierały chęci do działania. Na badanie diagnostycznie SCIO namówiła mnie znajoma. Podeszłam do niego sceptycznie, jednak w rezultacie badanie przyczyniło się do określenia przyczyny moich dolegliwości oraz poznania mojego organizmu. Uzyskany po badaniu szczegółowy raport i zalecenia od Pani dr Grabowskiej pozwoliły doprowadzić organizm do równowagi wewnętrznej i zniwelować dolegliwości. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam wszystkim, którzy chcą poznać siebie.

Leave a Comment