AKTYWNIE I ZDROWO BODY&FOOD BALANCE ™

Body&Food Balance (TM) – to autorski program Małgorzaty Gajewczyk, dzięki któremu dokładnie kontrolujemy wydatek energetyczny ciała oraz energię dostarczaną wraz z pożywieniem.

Zastanów się, jak wygląda Twoja codzienna aktywność fizyczna? Wydaje Ci się, że cały dzień biegasz po biurze, po mieście, załatwiając miliony różnych rzeczy, a w rzeczywistości robisz kilkadziesiąt kroków aby w rezultacie postać w kolejce, wsiąść do auta i postać (posiedzieć) w korku lub wjechać windą do firmy i posiedzieć przy biurku. Czujesz się zmęczony, ale czy wiesz ile podczas tych czynności spalasz kalorii?

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, postanawiasz pilnować rygorystycznej diety, ale po 2-3 dniach rezygnujesz, ponieważ jest ona najczęściej niedopasowana do Twojego stylu życia, preferencji żywieniowych i dostarcza zbyt mało energii, która nie wystarcza spełnić podstawowe funkcje życiowe. Czujesz się słabo i rezygnujesz, bo nie dajesz rady. Albo dieta dostarcza zbyt dużo energii, a Ty nie widzisz rezultatów jej stosowania, waga stoi w miejscu, nic się nie dzieje.

My wiemy, że każdy jest wyjątkowy, ma inny temperament, inny styl życia, inaczej chodzi, porusza się bardziej lub mniej energicznie, inaczej rozmawia itd. Te różnice są istotne i właśnie my je dla Ciebie zidentyfikujemy.

Dzięki BFB (TM) – masz okazję poznać swoje ciało i określić dokładnie jego potrzeby.

Uczestnicząc w programie BFB (TM), otrzymasz urządzenie monitorujące Twój wydatek energetyczny przez 24h na dobę, uwzględniając: tętno, temperaturę i wilgotność skóry, ilość i jakość kroków, ilość ciepła wytworzonego przez mięśnie, długość snu i wiele innych parametrów. Sekunda po sekundzie, minuta po minucie urządzenie zapamiętuje parametry naszego ciała i zachowuje w pamięci. Następnie dane są przetwarzane i analizowane przez naszego konsultanta. Na podstawie dokładnych informacji poznasz prawdziwe a nie hipotetyczne potrzeby Twojego organizmu. W programie otrzymasz również idealnie dopasowaną dietę z przepisami, uwzględniającą Twoje preferencje żywieniowe, która pomoże Ci łatwo schudnąć. My wiemy, że każdy jest inny. Przekażemy Ci też ważne informacje na temat Twojego metabolizmu i wykorzystania energii przez organizm.

Takich danych nie uzyskasz nawet, używając naraz kilku urządzeń: krokomierza, akcelerometru i pulsometru!

Body&Food Balance (wywiad żywieniowy, zdrowotny, analiza składu organizmu, wypożyczenie urządzenia BodyMedia na tydzień, przygotowanie raportu BFB, przygotowanie indywidualnego programu żywieniowego na 14 dni z przepisami, na podstawie danych zebranych z urządzenia BodyMedia, wywiadu i analizatora – cena 400zł

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ

Leave a Comment