Jeżeli interesuje Cię dietetyka i zastanawiasz się, jaką uczelnię wybrać, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej Akademii Zdrowego Żywienia we Wrocławiu. Każdego dnia współpracujemy  z doświadczonymi specjalistami, którzy posiadają kwalifikacje do wykonywania pracy.

Jaką uczelnię we Wrocławiu wybrać?

W ofercie naszej Akademii znajdziesz efektowne zajęcia praktyczne i teoretyczne, które wprowadzą się w świat zdrowia i dbania o siebie. Pracujemy z dietetykami, psychologami, specjalistami od wizerunku, trenerami personalnymi, a nawet stylistami, fryzjerami i wizażystami. Zachęcamy do zdobycia wiedzy i doświadczenia w naszej szkole. Z nami rozwiniesz skrzydła i nauczysz się nowych rzeczy, czerpiąc wiedzę od doświadczonych osób.

Dietetyka we Wrocławiu

Umiejętności, jakie można zdobyć w naszej Akademii, dotyczą przyrządzania zdrowych i smacznych posiłków bazujących na produktach najlepszej jakości. Zyskasz możliwość poznania efektownych zasad zdrowego żywienia, co z pewnością zmieni Twoje życie na lepsze. Zachęcamy każdego do aktywności fizycznej połączonej ze zdrowym odżywianiem, gdyż to stanowi podstawę do zachowania dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego. Wsparcie dietetyków jest nieocenione dla każdego, kto pranie zawalczyć o zdrową sylwetkę i zatrzymać na stałe efekty wynikające z odchudzania. Z naszą pomocą działania te będą znacznie łatwiejsze.

Pierwsza wizyta w Akademii Zdrowego Żywienia we Wrocławiu

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy wywiad z pacjentem i omawiamy cel, jaki pragnie osiągnąć. Możesz zabrać ze sobą wyniki badań, co będzie pomocne dla specjalistów. Dietetyk może zlecić takie badania w przypadku, gdy nie zostały wykonane. Kolejnym krokiem jest rozmowa o stylu życia i dotychczasowych nawykach żywieniowych. W trakcie diagnostyki wykonywana jest analiza składu ciała, co pozwala określić zawartość tłuszczu, wody, kości i mięśni w organizmie. Na podstawie masy ciała i wzrostu wyliczany jest wskaźnik BMI, co pozwala określić, czy waga mieści się w normie. Ostatni etap to przygotowanie przez specjalistę jadłospisu i zaleceń.

Pomoc dietetyka jest niezbędna zwłaszcza wtedy, gdy chcesz stracić na wadze lub zmienić swoje nawyki żywieniowe, dzięki czemu zadbasz o swoje zdrowie i samopoczucie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy sprawnie przygotują dla Ciebie dietę i wskażą, jak uzyskać wymarzony cel. Niezbędna jest chęć zmiany i samodyscyplina, tak aby nie rezygnować z diety po kilku dniach. Posiłki są smaczne i pożywne oraz dostosowane do potrzeb pacjenta. Twoje dobro jest dla nas priorytetem, dlatego do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.