Jeżeli chcesz poprawić kondycję, a także poprawić wydolność swojego organizmu, skorzystaj z usług dietetyka sportowego we Wrocławiu. Ustalenie odpowiedniej diety w reżimie treningowym jest niezwykle ważną czynnością. Powinien za to odpowiadać specjalista. To dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie z możliwych. Dieta będzie dostosowana do Twoich potrzeb, treningów i zamierzonych celów.

Dietetyk sportowy we Wrocławiu – lepsze efekty treningowe

Skorzystanie z usług dietetyka naszej Akademii to dla Ciebie gwarancja:

  • uzyskania lepszych efektów treningowych,
  • zwiększenia wytrzymałości,
  • zadbania o własny organizm.

Zdrowe odżywianie w trakcie okresu treningowego lub startu w zawodach jest istotne, dlatego nie powinieneś tego lekceważyć. Z usług dietetyka sportowego możesz korzystać indywidualnie, chociaż zaleca się to także członkom klubu sportowego. Posiadanie dietetyka w swoim zespole to ogromne korzyści i zdobycie przewagi nad innymi zespołami i konkurentami. Dietetyk jest w stanie doradzić zarówno amatorom, jak i zawodowcom. Z takich usług korzystają biegacze, kolarze, piłkarze, ciężarowcy czy też przedstawiciele wielu innych dyscyplin sportowych. To inwestycja w samego siebie, lepszą formę oraz zdrowie. Starannie ułożony jadłospis może być też wykorzystywany przez kluby fitness oraz osoby chodzące na siłownię. Specjalista przeanalizuje Twoje potrzeby żywieniowe oraz plan treningowy i na tej podstawie przygotuje dla Ciebie odpowiedni plan żywienia.

Na czym skupia się dietetyk sportowy?

Dietetyk sportowy Akademii Zdrowego Żywienia we Wrocławiu skupia się przede wszystkim na tym, aby pomóc Ci osiągnąć prawidłową wagę i utrzymać ją na odpowiednim poziomie. Żeby ułożyć dla Ciebie jadłospis, musi wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów. Wśród nich znajdują się m.in. wiek, płeć, masa ciała, tempo przemiany materii oraz trenowana dyscyplina sportu. Zdobycie tych informacji jest kluczowe, aby wybrać należyty jadłospis i przygotować go dla zainteresowanego sportowca. Z takiego planu żywieniowego możesz korzystać przez kilka tygodni czy też nawet miesięcy. Wiele zależy od Twoich oczekiwań. Taka współpraca na pewno bardzo Ci się spodoba, ponieważ Twoje problemy z niewłaściwą dietą zostaną całkowicie wyeliminowane, a Ty poczujesz się w swoim ciele zdecydowanie lepiej. Dietetyk pomoże Ci osiągnąć lepszą formę sportową, którą wykorzystasz później podczas turniejów czy zawodów. Jeżeli dotychczas nie korzystałeś jeszcze z pomocy dietetyka, nie wahaj się. Sprawdź, jak korzystnie może na Ciebie wpłynąć taka współpraca!