Zdrowie jest bardzo ważną rzeczą w naszym życiu. Odpowiednia dieta może być kartą przetargową jeśli chodzi o uzyskanie świetnej sylwetki i nienagannego samopoczucia. Niestety ułożenie odpowiedniej diety nie polega tylko i wyłącznie na określeniu tego ile kalorii należy spożywać. Warto pomyśleć o testach genetycznych, które pomogą Ci znaleźć odpowiednie predyspozycje oraz możliwość wystąpienia nietolerancji pokarmowych. Jadłospis ułożony uwzględniając testy genetyczne, nazywa się dietą DNA.

Dieta genetyczna Wrocław

Jeżeli próbowałeś kiedyś zmienić swoje nawyki żywieniowe, pewnie zauważyłeś, że niektóre z przyjętych zasad mają zastosowanie np. u twojego znajomego, lecz u ciebie kompletnie się nie sprawdzają. Jeżeli zmieniłeś swoje nawyki żywieniowe, zmniejszyłeś ilość spożywanych kalorii, a waga ani drgnie, możesz mieć do czynienia z działaniem genów. Czasem zdarza się tak, że niektóre osoby posiadają “gen”, przez który znacznie szybciej nabierają zbędną wagę. Inną kwestią, na którą mają wpływ geny jest twój metabolizm. Większość diet, z którymi możesz się spotkać opiera się na ograniczeniu ilości spożywanych kalorii. Wzór bierze pod uwagę aspekty takie jak wzrost, waga, wiek oraz aktywność fizyczna, którą wykonujesz. Niestety osoby, które posiadają znacznie szybszy metabolizm, lub osoby o wolniejszym metabolizmie, nie skorzystają z tego wzoru. W ich przypadku należy wziąć pod uwagę ich uwarunkowania genetyczne i odpowiednio zmodyfikować dietę. W dopasowaniu diety do twoich potrzeb może pomóc Ci odpowiedni dietetyk. Jeżeli jesteś mieszkańcem Wrocławia, możesz skorzystać z naszych usług. Oferujemy współpracę z dietetykiem w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu nie musisz nadwyrężać swojego budżetu domowego, aby odpowiednio zadbać o swoje zdrowie. Inną kwestią jest to, że na zdrowiu nie powinno się oszczędzać.

Dieta DNA Wrocław

Skoro dowiedziałeś się kiedy powinieneś zastosować u siebie dietę DNA, przejdźmy teraz do tego jakie będą korzyści idące z tego rodzaju sposobu odżywiania? Najważniejszym benefitem jest to, że nie będziesz marnował czasu, a po uwzględnieniu twoich wyników testów genetycznych, od razu ułożymy dla ciebie taki rodzaj diety, który pozwoli Ci spalić dodatkowe kilogramy. W przypadku zwykłej diety, mogłoby być tak, że jadłbyś zbyt mało lub zbyt dużo. Mając do dyspozycji twoje wyniki testów DNA, dokładnie wiemy jak szybki masz metabolizm, przez co możemy dobrać ilość kalorii oraz produkty, które możesz spożywać do zapotrzebowania twojego organizmu. Dieta DNA, jest świetnym sposobem na dostosowanie twojego trybu życia oraz sposobu odżywiania do twoim predyspozycji. Jeżeli chcesz spróbować współpracy z nami, zapraszamy do kontaktu. Każdego klienta traktujemy w sposób profesjonalny, bo to właśnie on ma się czuć dobrze będąc na diecie.